Naše únikové mise

Díky našim misím se z vás rázem stanou vyšetřovatelé, astronauti nebo zachránci světa v časech apokalypsy. Tým řeší úkoly pomocí speciální aplikace na tabletu. Únikové mise jsou určeny pro 2 až 5 hráčů a je také možné hrát je jako souboj , což znamená, že dva týmy hráčů soupeří proti sobě, kdo vyřeší misi jako první.

Pěší přesun na herní lokace trvá přibližně 5 minut. Hra se odehrává v zastřešeném a vytápěném prostoru (obchodní centrum nebo nádraží).

Osobní věci (tašky apod.) je možné ponechat v PUZZLE ROOM Senovážná v zamčené šatní skřínce.

Cena je 1200 CZK.Únos

Jste tým soukromých vyšetřovatelů. Vaším úkolem je zachránit bohatou dědičku Vanesu z rukou únosců dřív, než bude pozdě. Na její záchranu máte jen 90 minut a čas běží...

Senovážná 8, Praha 1

Cesta kolem sveta

Vy a váš tým jste se dostali na mezinárodní vesmírnou loď, která má v plánu oběhnout naši planetu za 90 minut a posbírat všechny potřebné informace pro budoucí generace. Bude vaše mise úspěšná? Dokážete sesbírat všechna důležitá data, nebo je to pro vás moc rychlé?

Senovážná 8, Praha 1

Noemova archa

Máte rádi zvířátka? V této milé rodinné misi si budete muset udělat pořádek na arše, kde se vám rozutekla zvířecí posádka. Rychle, za hodinu a půl vyplouváte a jedině vy je dokážete zachránit před potopou!

Senovážná 8, Praha 1