NAŠE ÚNIKOVÉ MÍSTNOSTI

Místnosti v PUZZLE ROOMu jsou inspirované Prahou, jejími legendami a historií. Je jen na Vás, do kterého období se budete chtít přenést. A pokud nechcete hrát jenom proti času, ale i proti skupině přátel, vyberte si naše dvě identické místnosti a vyzvěte kamarády na souboj!

Cena pro 2 hráče je 1000 Kč
Cena pro 3-5 hráčů je 1200 Kč
Cena pro 6-7 hráčů je 1400 Kč *
* vztahuje se jen na Tajného agenta
Cena za Souboj je 2200 Kč **
** vztahuje se jen na Golemovu skrýš


GOLEMOVA SKRÝŠ I.

Přeneseme vás do 16. století, do staré Prahy, kde jste mohli potkat Golema, muže stvořeného z hlíny. Najdete za 60 minut ve studovně rabiho Löwa šém, kterým ovládnete Golema a uniknete z místnosti ven?

Čechova 10, Praha 7

GOLEMOVA SKRÝŠ II.

V PUZZLE ROOMu máte díky identické místnosti Golemova skrýš II. možnost hrát současně nejenom proti času, ale i proti skupině přátel.

Čechova 10, Praha 7

STROJ ČASU

Ve stroji času s námi procestujete několik různých období dějin lidstva. Vaši jedinou misí bude zachránit vaše přátele z časové smyčky a vrátit se zpátky do současnosti. Tak se připravte, bude to divoká jízda!

Čechova 10, Praha 7

Tajný agent

Dejte dohromady tým tajných agentů a přeneste se do 70. let, do pokoje zkorumpovaného policejního špiona. Dostanete se za 60 minut k tajným dokumentům, které vám pomohou na svobodu? Hra pro až 7 hráčů!

Senovážná 8, Praha 1