Přenosná hra

Vyzkoušejte naši jedinečnou přenosnou hru

Přenosná úniková hra Zachraňte prst

Zachraňte prst

V této přenosné únikové hře se nebude rozhodně nikdo nudit! Úkolem vašeho týmu bude zrekonstruovat vzpomínky ze "společensky" náročného firemního večírku z předešlé noci, při kterém jeden z kolegů záhadným způsobem přišel o prst. Přijdete na to, jak se to stalo a hlavně, dostanete se k prstu včas? Čas běží a vy jste jediní, kteří jej dokážete zachránit. Nebo necháte kolegu v tom, že přijde navždy o prst?

Přenosná uniková hra Zachraňte prst
Přenosná uniková hra Zachraňte prst
Přenosná uniková hra Zachraňte prst
Přenosná uniková hra Zachraňte prst
Přenosná uniková hra Zachraňte prst

Přenosnou únikovou hru může hrát až 100 účastníků najednou. V týmech po 5 lidech hráči chodí po místnosti a hledají indicie a stopy, řeší hádanky, plní zábavné i zapeklité úkoly a usilují o to, aby splnili svou misi jako první a porazili své soupeře.

Hru dopravíme na Vámi určené místo.

Cena se odvíjí od počtu osob. Kontaktujte nás na info@puzzlegames.cz nebo telefonicky na +420 723 640 930 a my Vám připravíme přesnou cenovou kalkulaci.

Počet hráčů této unikové mise je 10 - 100 10 - 100 hráčů

Úniková hra je určena pro firmy, večírky Firmy, večírky

Únikovou hru přivezeme kamkoli v ČR a na Slovensku Přivezeme kamkoli

Úniková hra má obtížnost 3 z 5 hvězdiček

Operace KFC

Píše se rok 1938, válka s Německem je na spadnutí a nejvyšší představitelé Československa rozhodují o převozu korunovačních klenotů z Korunní komory Svatovítské katedrály na bezpečnější místo. Operace KFC (klenoty fascinující ceny), jak byla akce nazvána, má za cíl dostat klenoty do bankovního trezoru na Slovensku. Během cesty ovšem dojde k dopravní nehodě a jeden z korunovačních klenotů se navždy ztratí. Nebo to není navždy......? Dokáže váš tým rozluštit znovuobjevené zápisky zloděje a objevit tak ztracený klenot?

Operace KFC
Operace KFC
Operace KFC
Operace KFC
Operace KFC

V přenosné únikové hře Operace KFC jde hlavně o zábavu a napětí. Hráči se v ní naplno ponoří do atmosféry 30. let 20. století a stanou se z nich na chvíli hledači ztracených pokladů. Chcete se také nechat pohltit atmosférou? Kontaktujte nás na info@puzzlegames.cz nebo telefonicky na +420 723 640 930 a zarezervujete si váš zážitek s přenosnou únikovou hrou již dnes.

Počet hráčů této unikové hry je 4 - 10 10 - 100 hráčů

Úniková hra je určena pro firmy, školy, rozlučky Firmy, večírky

Úniková hra se nachází v Čechově ulici 10, Praha 7 Přivezeme kamkoli

Úniková hra má obtížnost 3 z 5 hvězdiček

Operace KFC

Nevybrali jste?

Vyzkoušejte naše další hry

 

Únikové místnosti

60 minut + 10 minut úvod do hry

60 minut + 10 minut úvod do hry

2 - 10 hráčů

2 - 10 hráčů

tematické únikové místnosti

tematické únikové místnosti

Čechova 10, Praha 7

Čechova 10, Praha 7

Jeden tým, jedna místnost, jedna hodina na to z ní uniknout. Odhalte indicie, vyřešte záhady, pokořte čas. Únikové hry PUZZLE ROOM jsou určené pro 2 - 10 hráčů.

Únikové místnosti

Řekli o nás

 • skvelá zábava s rozumom

  premyslena a napadita hra... krasne dekoracie. cele to malo hlavu aj patu :) boli sme aj s dvoma malymi detmi - povazovali to za najlepsi bod prazdnin :)

  Maria P. - Tripadvisor

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Ocenění

Tripadvisor TrendEvent

Úniková hra jako dárek?

Dost bylo pletených ponožek! Darujte něco originálního a nevšedního. Je to trochu klišé, ale zážitek je nejlepší dárek, který můžete někomu věnovat. A PUZZLE ROOM, úniková hra plná zábavy, napětí a luštění, opravdovým zážitkem je.

Více o voucherech

Tento web využívá soubory cookies. Používáním webu vyjadřujete svůj souhlas s jejich užitím.