Voucher na únikové hry

Nejlepší dárek k jakékoli příležitosti.

Je to trochu klišé, ale zážitek je nejlepším dárkem, který můžete někomu věnovat. A PUZZLE ROOM, úniková hra v Praze plná zábavy, napětí a luštění, opravdovým zážitkem je.

Tak neváhejte a překvapte svého partnera, rodinku, kamarády nebo kolegy originálním dárkem! Voucher na únikovou hru totiž můžete darovat k jakékoliv příležitosti. K výročí, narozeninám, svatbě, jako Vánoční dárek nebo prostě jen tak.

Pro objednání voucheru scrollujte na spodní část této stránky.

Voucher na únikové hry

A co ještě dělá z puzzle room voucheru skvělý dárek?

Jeden dárek pro víc lidí

Jedním dárkem potěšíte více lidí najednou

Únikové hry jsou týmové aktivity. Jedním dárkovým voucherem tak můžete udělat radost jednotlivci, páru nebo až 10 lidem najednou (a kdo ví, možná vás obdarovaní vezmou hrát s sebou :-) ).

Obdarovaní si sami zvolí hru

Obdarovaní si sami zvolí hru

Pokud není stanoveno jinak, voucher se dá uplatnit na kteroukoliv z našich 5 různých her. Vaši blízcí si tak sami vyberou, kterou hru budou hrát.

Balení dárků už nemusí být vaší noční můrou

Balení dárků už nemusí být vaší noční můrou

Náš dárkový voucher balit nemusíte. Vložíme Vám jej do obálky nebo si u nás můžete za 150 Kč zakoupit tajuplnou hlavolamovou krabičku, ve které můžete voucher předat, a rázem budete mít dárky dva.

Platnost voucheru je až 12 měsíců

Platnost voucheru je až 12 měsíců od zakoupení

Obdarovaní tak mají spoustu času naplánovat svoji návštěvu PUZZLE ROOMu.

Je na Vás jak za voucher zaplatíte

Je na Vás jak za voucher zaplatíte

V objednávkovém formuláři si sami zvolíte, jestli zaplatíte hotově, kartou nebo poukázkami u nás na provozovně, kde si voucher i osobně vyzvednete. Další možnost je nechat si voucher zaslat poštou nebo emailem a pak si lze zvolit mezi platbou převodem nebo na dobírku.

Celkem: 1250 Kč

Řekli o nás

 • skvelá zábava s rozumom

  premyslena a napadita hra... krasne dekoracie. cele to malo hlavu aj patu :) boli sme aj s dvoma malymi detmi - povazovali to za najlepsi bod prazdnin :)

  Maria P. - Tripadvisor

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Ocenění

Tripadvisor TrendEvent

Úniková hra jako dárek?

Dost bylo pletených ponožek! Darujte něco originálního a nevšedního. Je to trochu klišé, ale zážitek je nejlepší dárek, který můžete někomu věnovat. A PUZZLE ROOM, úniková hra plná zábavy, napětí a luštění, opravdovým zážitkem je.

Více o voucherech

Tento web využívá soubory cookies. Používáním webu vyjadřujete svůj souhlas s jejich užitím.