VOUCHER

Je to trochu klišé, ale zážitek je nejlepším dárkem, který můžete někomu věnovat. A PUZZLE ROOM, úniková hra plná zábavy, napětí a luštění, opravdovým zážitkem je.

Únikové hry jsou týmové aktivity. Jedním dárkovým voucherem tak můžete udělat radost jednotlivci, páru nebo až 10 lidem najednou (a kdo ví, možná vás obdarovaní vezmou hrát s sebou :-) ). Pokud není stanoveno jinak, voucher se dá uplatnit na kteroukoliv z našich 5 různých her. Vaši blízcí si tak sami vyberou, kterou hru budou hrát.

Je balení dárků vaší noční můrou? Náš dárkový voucher balit nemusíte. Vložíme Vám jej do obálky nebo si u nás můžete za 150 Kč zakoupit tajuplnou hlavolamovou krabičku, ve které můžete voucher předat, a rázem budete mít dárky dva.

Platnost voucheru je 12 měsíců od objednání. Obdarovaní tak mají spoustu času naplánovat svoji návštevu PUZZLE ROOMu. Voucher si můžete vyzvednout u nás na provozovně nebo jej zašleme na vámi uvedenou adresu. U zásilek odeslaných do 20.12.2016 Česká pošta garantuje doručení do Štedrého dne.

Tak neváhajte a překvapte svého partnera, rodinku, kamarády nebo kolegy originálním dárkem!

Objednávkový formulář

Vaše osobní údaje

*
*
*

Počet hráčů

Doplňující údaje


Dárkovy poukaz na ojedinělou únikovou hru pro:
max 50 znaků
* Povinný údaj

Způsob platby

Doručení


*

Celková cena: